RAMEN BŮČKOVÝ RAMEN

RAMEN NUDLE S KRUHÝM BŮČKEM

High-end ramen skutečně vytvořil svou vlastní metodu přímo k vrcholům v posledních letech, stejně jako všichni jsou vlastně všichni pro! Chutný nálev, křupavé vepřové bříško, vydatné nudle a každý z doplňků vytváří z tohoto ramenního jídla oblíbené!

Úplně nejlepší složkou ramen jsou ve skutečnosti flexibilní struktury a preference. Moje jídlo je ve skutečnosti fantastická směs chutí a v důsledku toho získáte krásné jídlo ramen.

RAMEN BŮČKOVÝ RAMEN

🥘 Potřebné materiály

Moje miska s ramenem z prasečího břicha vyžaduje více než pár komponent. Nicméně, pokud jste skutečně zběhlí v orientálních jídlech, můžete mít ve své kuchyni přesně to, co aktuálně potřebujete!

Máslo – 1 polévková lžíce, máslo poskytuje fantastický tuk i chuť, ale klidně místo něj můžete použít řepkový nebo dokonce hroznový olej!

Sezamový olej – 1 lžička, to je ve skutečnosti základ při přípravě orientálních jídel a má vlastně příjemnou chuť, pokud nemáte vlastně žádný druh, níže jsou ve skutečnosti některé náhražky.

Prasečí břicho – 1½ kila navíc, připravené tak dlouho, dokud se nevytvoří tuk a prase je skutečně křupavé. Zde je moje jídlo pro můj ideální Sky Fryer Pig Tummy, který raději používám! Pokud ve skutečnosti nejste schopni objevit celé prasečí bříško, většina obchodů ho nabízí předem nakrájené.

Zázvor – 2 polévkové lžíce, čerstvě nastrouhaný nebo i pečlivě namletý, zázvor nabízí fantastickou květinovou chuť, v případě potřeby můžete snadno použít ½ polévkové lžíce mletého zázvoru.

Česnek – 2 lžičky, mletý, můžete snadno použít ½ lžičky česnekového prášku, pokud nemáte k dispozici celý česnek.

Poultry Brew – 4 hrnky, zatímco já dávám přednost použití drůbežího piva, můžete snadno využít vepřové a dokonce i hovězí maso!
Sójová omáčka – ⅓ hrnek, používám běžnou sojovou omáčku se solí, ale můžete snadno použít sójovou omáčku s nižším obsahem sodíku nebo dokonce použít mezi mé velmi osobní náhražky!

Hoisin omáčka – 2 polévkové lžíce, hoisin omáčka má skutečně chutnou chuť a báječnou. Nicméně přesně stejné množství ústřicové omáčky spolu s trochou cukru nebo dokonce pár úbytků medu.
Rýžový ocet – 2 polévkové lžíce, pokud nemáte skutečně rýžový ocet, mám vlastně seznam náhražek, které zcela fungují!

Ramen Noodles – 9 uncí, to je vlastně srovnatelné se 3 balíčky, jednoduše zlikvidujte balíčky s kořením!

🧂 NÁHRADY A DOPLŇKY

Obtížná nebo dokonce hladká dušená vejce – Budete si přát napařit dostatečné množství pro každou nabídku, která má mít ve skutečnosti 1-2 poloviny.
Chili Mix – 2 polévkové lžíce, pokud chcete dát vašemu ramenu trochu horkého nádechu, chilli mixujte úplně! Buď připravené přímo v nálevu, nebo dokonce jednoduše malý kousek v zařízení vašeho hotového pokrmu!
Sriracha – 1 polévková lžíce, dávám přednost stříkání příjemného kroužení nebo dokonce cyklu sriracha na začátek mého ramenového pokrmu přímo před tím, než to udělám, aby zahrnoval krásný úder chuti!
Houby shiitake – ¼ hrnku, používám čisté houby shiitake nakrájené na plátky, ale pokud je ve skutečnosti nemůžete objevit všechny, čisté nakrájené houby nebo dokonce houby portabello jsou vlastně fantastickou náhradou.
Mrkev – ½ hrnku nastrouhaná, raději používám nastrouhanou, protože teplý nálev má tendenci všechny trochu vadnout. Přesto můžete mrkev neustále velmi jemně nakrájet přímo na mince nebo dokonce proužky!
Fresh Onions – ½ hrnku nakrájeného na plátky, kromě dobré štiplavé, rozhodně však nepoddajné cibulové chuti, obsahuje stojan mimo stín směrem k jídlu. Pažitku snadno využijete, pokud zvolíte lehčí cibulovou chuť.
Sezamová semínka – podle preference můžete snadno použít konvenční, tmavá a dokonce i pražená sezamová semínka.
Bok Choy Zanechává – směrem k preferenci, pokud váš regionální trh ve skutečnosti bok choy nemá, kojenecký bok choy, špenát a dokonce i kapusta jsou ve skutečnosti fantastické náhražky!

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

I když seznam komponent může být ve skutečnosti dlouhý, určitě jsou v mém pokrmu ve skutečnosti pouze 4 akce, které vám pomohou přinést inovativní jídlo, které je možné! Budete potřebovat jen velký hrnec, malý hrnec, kuchyňskou čepel, kleště a naběračku, abyste získali toto delikátní jídlo!

1.Zahřejte prase

Ve velké pánvi nad teplým nástrojem rozmrazte 1 lžíci másla spolu s 1 lžící sezamového oleje, dokud nezačne mírně bublat. Přidejte připravené 1½ kila navíc z prasečího břicha, stejně jako nahnědlé po dobu 2-3 minut. Pomocí kleští posuňte prase směrem k talíři nebo dokonce podnosu, sbírejte ho od sebe.

2. Dokončete vaření

Přidejte 1 polévkovou lžíci zázvoru a 2 čajové lžičky česneku na šťávu z tohoto chutného prasete, stejně jako asi minutu před tím opékejte, zahrňte zbývající složky – 4 hrnky drůbežího nálevu, ⅓ hrnek sóji omáčky, 2 lžíce omáčky hoisin, stejně jako 2 lžíce rýžového octa. Vzájemně promíchejte, stejně jako dejte sníženou páru nebo dokonce vařte poté, co snižte teplo směrem k redukovanému, aby byl nápoj útulný a zároveň strukturoval chutě.

3.Připravte ty nudle!

Zatímco se nálev skutečně vaří, noste malý hrnec posypu směrem k páře. Připravte 9 uncí ramen nudlí asi 2½ až 3 minuty při vyšší páře. Odstraňte pocházející z tepla, když jsou nudle skutečně měkké, poté odkapejte a omyjte v sítku pod chladným posypem.

4.Konstruovat

Sestavte si svůj chutný ramen pokrm porcováním nudlí přímo do misek a poté je všechny důkladně nalijte. Přidejte libovolný typ volitelných komponent, jako je vejce naměkko, 2 polévkové lžíce chilli směsi, 1 polévková lžíce sriracha, ¼ hrnku houby shiitake, ½ hrnku strouhané nebo dokonce julienne mrkve, ½ hrnku nakrájené čerstvé cibule, bílá nebo dokonce tmavá sezamová semínka , bok choy zanechá, chcete-li, stejně jako vše smíchat nebo dokonce použít jako polevy na ozdobu! (*Zobrazit podrobnosti.)

Chuťově komplikované, moje prasečí bříško ramen je vlastně ideální jídlo pro jakýkoli typ akce! Ujistěte se, že to provedete za tepla a také o tom diskutujte se svými oblíbenými!